0

Roboty kuchenne

Przyrządzanie posiłków w domu jest sprawą o wiele mniej kłopotliwą i czasochłonną, jeśli posiadamy dobry, funkcjonalny sprzęt gospodarstwa domowego tzw. małe AGD. Bez wątpienia najlepszymi pomocnikami w kuchni są roboty kuchenne, szczególnie te, posiadające wiele funkcji.

Roboty kuchenne wielofunkcyjne – co to takiego?

Roboty kuchenne to elektryczne, “wieloczynnościowe urządzenia kuchenne, służące do wykonywania wielu czynności związanych z przygotowaniem posiłków” (Wikipedia). Robot kuchenny z misą wyposażony w mieszadła, tarcze do ścierania i mikser kielichowy, wyrobi ciasto, utrze masę, posieka warzywa, zetrze ser, ubije pianę, a nawet wyciśnie sok. Chociaż na rynku nie brakuje sprzętu kuchennego, to wybór dobrego robota kuchennego nie jest sprawą prostą. Zwykle im więcej funkcji takiego urządzenia, tym wyższa cenna.

Roboty kuchenne Philips

Firma Philips – znany holenderski producent sprzętu RTV i AGD starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkuje wielofunkcyjne roboty kuchenne o takich możliwościach, jak w drogich modelach urządzeń innych marek, ale w przystępnych cenach. Wysoka jakość i wielozadaniowość oferowanych w naszym sklepie robotów kuchennych ułatwi przygotowywanie posiłków w każdym domu. Zaletą robota Philips, jest to, że posiada pojemnik do przechowywania dodatkowych tarcz i nakładek, dzięki temu nic się nie gubi i zawsze jest pod ręką.

A może robot kuchenny planetarny?

Jest to także urządzenie wielofunkcyjne. Nie posiada misy ruchomej, ale na czas pracy pojemnik przylega sztywno do podstawy, to mieszadła obracając się wokół własnej osi i po krawędzi misy, dokładnie obrabiają produkty. Światowym liderem w produkcji planetarnych robotów kuchennych jest amerykańska firma KitchenAid, która pierwsze urządzenie tego typu wypuściła w 1919 roku i ciągle jest obecna na rynku. Wystylizowana forma, jakość, możliwości i wydajność przemawiają za kupnem planetarnego robota kuchennego KitchenAid.
Rozważasz kupno robota kuchennego? Odwiedź nasz sklep. Nie będziesz zawiedziony.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00