0

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Z zanieczyszczonym powietrzem spotykamy się wszędzie, również w pomieszczeniach: w domu czy biurze. Że jest ono szkodliwe świadczy liczba osób zmagających się z alergią i astmą. Także suche powietrze w pomieszczeniach przyczynia się do rozwoju chorób. Wyschnięte śluzówki są bardzo podatne na infekcje. W trosce o swoje zdrowie poszukujemy rozwiązań, które zminimalizują ryzyko wystąpienia przykrych dolegliwości. Widząc zainteresowanie konsumentów w tej materii, producenci postanowili pomóc "Kowalskiemu", oferując urządzenia do nawilżania i oczyszczania powietrza. Możemy zaopatrzyć się albo w nawilżacz, albo w odświeżacz powietrza (w zależności od potrzeb), ale korzystniejszym rozwiązaniem zwykle są urządzenia oferujące obydwie funkcje w jednym.

Jak działa oczyszczacz powietrza?

Zasysa powietrze z otoczenia, przepuszcza je przez filtry wewnątrz urządzenia i wypuszcza pozbawione szkodliwych substancji. Najczęściej stosowane filtry to: węglowy, HEPA, fotokataliczny i elektrostatyczny, które dodatkowo mogą być wspomagane jonizatorami i lampami UV. Skuteczne w walce z pyłkami, wirusami, pyłami smogowymi, przykrymi zapachami i alergenami różnego pochodzenia.

Jak działa nawilżacz powietrza?

Zwiększa wilgotność powietrza. Szczególnie polecany w okresie grzewczym i letnich upałach. Suche powietrze przechodząc przez nawilżacz miesza się z mgiełką wodną i oddaje do otoczenia wilgotniejsze powietrze. Inteligentne urządzenia same monitorują wilgotność, same się włączają i wyłączają oraz dobierają nawilżenie.

Kompleksowe rozwiązanie - nawilżacze i oczyszczacze powietrza w jednym

Zyskujemy kompleksową ochronę zdrowia i korzystniejsze rozwiązanie użytkowe.

W sprzedaży posiadamy najwyższej klasy oczyszczacze powietrza Sharp oferujące 5 stopni oczyszczania i wyjątkową technologię jonizacji Plasmacluster, a także niezawodne nawilżacze powietrza Philips i 2w1 nawilżacze oczyszczacze Gotie.

W trosce o zdrowie, dobry sen i samopoczucie zamów wybrany oczyszczacz i nawilżacz powietrza już dziś. Nie zwlekaj!


Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00