0

Frytownice

Frytki to jedna z nielicznych potraw, która jest lubiana niemalże przez wszystkich. Można je przyrządzić na wiele sposobów, różnymi metodami. Najpopularniejszą jednak pozostają frytownice na olej, wykorzystywane nie tylko w restauracjach i barach, ale także w domach prywatnych. Wiadomo, jak stosowanie dużej ilości tłuszczu wpływa na nasz organizm, dlatego warto zastanowić się nad frytownicami beztłuszczowymi, doskonałą alternatywą dla tych tradycyjnych. Sprawdź w naszym sklepie internetowym szeroki wybór tego typu produktów oraz innych, takich jak depilatory akumulatorowe, spieniacz do mleka Tchibo czy garnki elektryczne.

Frytownica beztłuszczowa czy na olej?

Jak już wspomnieliśmy, znajdziesz u nas zarówno tradycyjne modele na olej, jak i frytownice beztłuszczowe. Coraz częściej zaleca się stosowanie tych drugich ze względu na to, że pozwalają one na przygotowanie zdrowszych posiłków. Jak to możliwe, by przyrządzić pyszne frytki, smakujące jak te tradycyjne, bez użycia tłuszczu? Wszystko to za sprawą specjalnego systemu cyrkulacji ciepłego powietrza, jaki jest wykorzystywany przez frytownice ze stali nierdzewnej. Wystarczy tylko łyżeczka oleju, by podgrzać potrawę. Sprawdź sam, jakie to wygodne i - przede wszystkim - zdrowe!

Nie tylko do frytek

Co ważne, dobrej jakości frytownica bez oleju posłuży Ci nie tylko do przygotowywania frytek. Doskonale sprawdzi się także w smażeniu krewetek, racuchów, faworków czy nawet kotletów. Jeśli jesteś miłośnikiem kuchni śródziemnomorskiej, będziesz mógł przyrządzić w takim sprzęcie również ryby i inne owoce morza. To od Ciebie zależy, jak wykorzystasz swoją frytownicę beztłuszczową. Wybierz odpowiadający Ci model i przetestuj go w swoim domu!


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00