0

Tostery

Tostery do przyrządzenia szybkiego śniadania

Śniadanie czy kolacja na ciepło, ale bez tracenia cennego czasu na przygotowanie potraw, czy jest to możliwe? Jak najbardziej, o ile w wyposażeniu naszej kuchni znajduje się toster - urządzenie, dzięki któremu w kilka chwil uzyskamy chrupiącą, ciepłą kromkę pieczywa. Grzanka + ulubione dodatki do kanapki i mamy śniadanie “rodem z amerykańskich filmów”. Dzisiaj taki posiłek jest może zaserwować sobie każdy z nas, bo na rynku bez problemu kupimy dobrej jakości tostery.

Tostery ze stali nierdzewnej posłużą lata

Działanie tostera polega na opiekaniu kromek pieczywa przez elektryczne grzałki znajdujące się wewnątrz urządzenia. Zwykle posiada on 6 stopni przyrumieniania, a także dodatkowo: funkcję rozmrażania pieczywa, podgrzewania i robienia bajgli. Kupując toster, chcemy, by nie tylko działał sprawnie, ale, by posłużył na dłużej. Wybierając tostery ze stali nierdzewnej na pewno nie będziemy szybko musieli kupować kolejnego. Stal nierdzewną uzyskuje się dzięki dodatkom do stopu stali chromu, węgla czy żelaza. W ten sposób uzyskuje się stop odporny na wysoką temperaturę i korozję, a dodatkowo błyszczący, srebrny kolor. Urządzenia kuchenne ze stali nierdzewnej zyskują dłuższe życie i atrakcyjny ponadczasowy wygląd.

Toster INOX – co to?

To właśnie toster ze stali nierdzewnej (inoxydable – z fr. nieutleniający się, odporny na korozję).

Tostery na 2 kromki, a może 4?

Jeśli jesteś singlem wystarczy Ci urządzenie opiekające 2 kromki. Większa liczba osób w domu, to większe zapotrzebowanie na grzanki jednorazowo, dla rodzin polecamy tostery na 4 kromki.
Nasz sklep internetowy posiada w sprzedaży tostery nierdzewne takich marek jak Philips, Tristar, Russel Hobbs oraz Morphy Richards. Dobra jakość i ponadczasowa stylistyka sprawiła, że przybywa użytkowników oferowanych przez nas urządzeń.


Tostery

Tostery

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00