0

Szczoteczki do zębów

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Nie chodzi tylko o świeży oddech, zapobieganie próchnicy i chorobom przyzębia. Zwykle nie kojarzymy chorób układu krążenia z zaniedbanymi zębami, ale każdy lekarz, pierwsze o czym wspomni, to wyleczone zęby. Łatwiej zapobiegać chorobom niż leczyć, dlatego już dziś zwróć uwagę na to, w jaki sposób dbasz o higienę jamy ustnej, może czas zainwestować w soniczną szczoteczkę do zębów lub w rotacyjną szczoteczkę elektryczną?

W czym lepsza jest szczoteczka elektryczna do zębów od manualnej?

Elektryczne szczoteczki do zębów dokładniej oczyszczają zębinę, przestrzenie międzyzębowe i kieszonki dziąsłowe dzięki temu, że w ciągu minuty wykonują o wiele więcej ruchów niż zdoła wykonać ludzka ręka szczoteczką manualną. Dzięki ruchom obrotowym, rotacyjnym i pulsacyjnym włosie szczoteczki dotrze do najtrudniej dostępnych miejsc, z odpowiednią siłą dociśnie je do zębów, wymasuje dziąsła. Szczoteczki elektryczne do zębów są proste w obsłudze, nie wymagają skomplikowanych czynności manipulacyjnych, a dzięki wymiennym końcówkom, mogą służyć całej rodzinie. Na rynku są dostępne modele prostsze i rozbudowane o dodatkowe funkcje. Obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie, a zatem jeszcze skuteczniejsze są szczoteczki soniczne.

Soniczne szczoteczki elektryczne – jak to działa?

Szczoteczka soniczna wykorzystuje wibracje włókien do wytwarzania fal dźwiękowych. Nałożona na wilgotne włókna główki pasta pod wpływem wibracji zamienia się w pęcherzyki gazu ze składnikami aktywnymi pasty, które wraz ze śliną i wodą docierają do najmniejszej szczeliny zębowej. Szczoteczka posiada wymiatający tryb pracy (uznany za b. skuteczny), masujący dziąsła, wybielający zęby (tryb polerowania) czy tryb łatwego startu.

Szczoteczki elektryczne do zębów w naszym sklepie

Proponujemy niezwykle skuteczne, zawansowane technologicznie szczoteczki soniczne do zębów Philips lub rotacyjne szczoteczki do zębów Oral –B. Niech nie zniechęca Cię cena. W porównaniu z kosztami usług stomatologicznych, to są "grosze". Dokładna pielęgnacja zębów przez całą rodzinę, oszczędzi Ci kosztów poniesionych na dentystę.


Szczoteczki do zębów

Szczoteczki do zębów

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00