0

Suszarki do włosów

Suszarka do włosów - jedno z najpopularniejszych urządzeń elektrycznych w naszych domach. Chroniczny brak czasu, który generuje współczesność, suszarkę, jako narzędzie skracające czas przygotowań do pracy, randkę czy spotkanie biznesowe uczynił nieodzownym wyposażeniem łazienki. Korzystają z niej zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Czym kierować się przy wyborze suszarki do włosów?

Długość włosów i ich kondycja, to czynniki, które bierzemy pod uwagę wybierając suszarkę do włosów. Na rynku dostępne są tanie, proste modele o niskiej mocy i suszarki droższe, o większej mocy, wyposażone w dodatkowe funkcje, które pomogą Ci w pielęgnacji i zachowaniu zdrowego wyglądu włosów. Jeśli masz krótką fryzurę i dobrą kondycję włosów, wystarczy najprostszy model o niskiej mocy. Jeśli zależy Ci na urządzeniu do suszenia długich włosów, takiego, które pomoże Ci w ich wymodelowaniu, zadba o ich kondycję, powinieneś rozważyć zakup suszarki do włosów z jonizacją, dyfuzorem, zimnym nadmuchem czy regulacją temperatury. Im większa moc suszarki do włosów, tym szybsze suszenie. Regulacja temperatury i nawiewu pozwala na jej dostosowanie do Twoich potrzeb. Do wyboru masz sprzęt uznanych producentów - suszarki do włosów Philips, Rowenta czy tańsze modele – suszarki do włosów Tristar.

Czym jest dyfuzor?

To nakładka z długimi bądź krótkimi końcówkami, dzięki której uniesiesz włosy od nasady lub dodasz im objętości.

Jak działa jonizacja w suszarce?

Suszarki do włosów z jonizacją posiadają generator jonów ujemnych, które podczas pracy urządzenia neutralizują jony dodatnie. Jony dodatnie wytwarzają się na powierzchni włosa podczas suszenia i powodują otwieranie się łusek włosowych i ich przesuszenie, jonizator zapobiega niekorzystnemu efektowi.

Po co funkcja chłodnego powietrza?

Chłodne powietrze utrwala wymodelowaną fryzurę i skraca czas oddziaływania gorącego na strukturę włosa.

Jeśli potrzebujesz dobrej suszarki do włosów, skorzystaj z oferty naszego sklepu. Zapraszamy!


Suszarki do włosów

Suszarki do włosów

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00