0

Telewizory LCD

SAMSUNG UE65RU8002

Cena: 4 780,00 PLN
Producent: Samsung Electronics Polska
Model: 65RU8002
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Telewizor Samsung 65" LED UE65RU8002UXXH 4K. Ujrzyj głębokie i wyraźne kolory
 

  • LED - zachwyć się kolorami
  • Doświadcz więcej z 65-calowym ekranem
  • Procesor UHD dla najwyższej jakości obrazu
  • Inteligentne technologie, które zmieniają jakość rozrywki

LED - zachwyć się kolorami

Dzięki Dynamic Crystal Color ujrzysz na ekranie prawdziwe kolory o wysokim natężeniu. Technologia ta umożliwia Ci zobaczyć kolory takimi, jakimi są naprawdę - zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.
Doświadcz więcej

Duży, 65-calowy ekran pozwala Ci jeszcze bardziej wczuć się w to, co się na nim dzieje. Oglądając mecz piłki nożnej, poczujesz się jakbyś sam strzelał gola. Oglądając film akcji, poczujesz się jakbyś sam brał w nim udział! Doświadczysz, zobaczysz i poczujesze jeszcze więcej!
Najwyższej jakości obraz procesorem

Procesor UHD sprawi, że wyświetlany obraz będzie w najwyższej rozdzielczości z optymalną jasnością ekranu oraz idealnie dopasowanym poziomem dźwięku.
Inteligentne technologie

W telewizorze Samsung zastosowano inteligentne technologie, które urealnią Twoje ulubione filmy. Tryb skalowania sprawi, że wyświetlane obrazy będą perfekcyjne, a tryb inteligentny pozwoli dopasować się telewizorowi do warunków panujących w Twoim pomieszczeniu. Wyreguluje poziom jasności i dźwięku, a także dostosuje głośność do treści, aby podkreślić dialogi czy głos wokalisty.
Technologie stworzone dla graczy

Teraz bedziesz mógł całkowicie kontrolować swoją grę! Freesync i niski input lag sprawiają, że zachwycisz się niezwykle rzeczywistymi obrazami oraz płynnymi przejściami. Natomiast Real Game Enhancer zapewni, że w ciemności ujrzysz więcej, usłyszysz bardziej wyraźnie, aby całkowicie cieszyć się grą.
Łatwy dostęp do treści i jeszcze łatwiejsza kontrola

Dzięki Smart Hub i Samsung Smart Remote Control telewizor Samsung staje się naprawdę inteligentny i mądry! Wszystkie Twoje ulubione treści, gry, aplikacje, programy telewizyjne czy filmy będą teraz na wyciągnięcie ręki. Dzięki dostępności wszystkiego w jednym miejscu możesz rozsiąść się w swoim fotelu i oddać się tej niezwykle przyjemnej i wygodnej rozrywce!
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00