0

Skala 1:8

Regulator Hobbywing XeRun XR8 SCT 140 A

Cena: 450,00 PLN
Producent: Hobbywing
Model: RcPro 9490-uniw
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Tryb Turbo Timming

W pełni sensorowy regulator w skali 1/8 (w połączeniu z silnikami Hobbywing). Obsługa trybu Turbo Timing Technology która uwolni pełną moc z silnika. Mała i lekka budowa - (30,1% mniejsza niż XR8 Plus) i lżejsza (36,5g lżejszy niż XR8 Plus). Znacznie ułatwia to instalację i redukuje masę samochodu.
Wysoka niezawodność i trwałość

Kondensatory skutecznie zabezpieczają regulator przez skutkami przegrzania które mogą nieodwracalnie uszkodzić regulator. Wbudowany BEC który wytrzymuje prąd do 15 A i ma regulowane napięcie w granicach 6 - 7,4 V pozwala użytkownikowi na użycie większości popularnych serw. Zbudowany z najbardziej wytrzymałych i wysokiej jakości komponentów , XR8 SCT jest w stanie zapewnić niezrównaną moc i wydajność nawet przy najbardziej wymagających warunkach. Jest również wystarczająco elastyczny, aby wytrzymać uszkodzenia mechaniczne. Zaawansowany i bezpieczny elektroniczny przełącznik wytrzymuje ponad 50.000 cykli pracy. Mieści się w całkowicie wodoodpornej, pyłoszczelnej i odpornej na wstrząsy obudowie.Płynna jazda na luzie

Jazda przy wyłączonym gazie - XR8 SCT zapewnia niezwykle płynną jazdę z drążkiem w pozycji wyłączonego gazu, która symuluje wrażenie prowadzenia samochodu dużej skali. Takie działanie może znacznie usprawnić wydajność modelów, posiadających silniki o dużej mocy, jako że elektromagnetyczny pęd staje się istotnym czynnikiem przy nagłym hamowaniu przy drążku w pozycji wyłączonego gazu, jako że elektromagnetyczny efekt staje się istotnym czynnikiem podczas hamowania z drążkiem w pozycji wyłączonej, negatywnie oddziałując na jakość prowadzenia. Ultra niezawodny system chłodzenia - Opatentowana technologia chłodzenia jest zastrzeżona przez HOBBYWING . Wentylator posiada wstrząsoodporną konstrukcję, która skutecznie zmniejsza możliwość uszkodzenia wentylatora z powodu częstych skoków pojazdu.
Bezprzewodowa obsługa

Zdalne bezprzewodowe programowanie / aktualizacja / odczyt danych jest możliwe z opcjonalnym (brak w zestawie) modułem "WiFi Express". Dzięki niemu możemy za pośrednictwem smartfona: iPhonea lub Androida (z oprogramowaniem HOBBYWING WiFi Link), użytkownik może zdalnie ustawić parametry programu, wykonać aktualizacje oprogramowania i sprawdzić dane ESC bez opuszczania stanowiska.


 

Specyfikacja

 

Prąd ciągły / szczytowy:140A / 880A
Napięcie wejściowe:2-4S Lipo / 6-12 ogniwa NiMH
Wyjście BEC:6V/7.4V@6A
Zastosowanie:1/10th SCT/Truck/Monster Truck & 1/8th Buggy/On-road Racing
Przewody:12AWG-200 mm
Złącza:brak
Programowanie ESC:Karta programująca lub Moduł WiFi (opcja)
AKtualizacja oprogramowania:Tak
Wymiary:54.1x37.2x36.1 mm
Waga:90,5 g

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00