0

Skala 1:8

Regulator Hobbywing XeRun XR10 PRO Stock Spec-Black 80 A

Cena: 399,00 PLN
Producent: Hobbywing
Model: RcPro 9492-uniw
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Wbudowany BEC

Mały i lekki. Niewielkie rozmiary (20% mniejszy od standardowej wersji XeRun Pro 1S). Oszczędza miejsce i redukuje masę (tylko 23,5 g bez przewodów) dzięki czemu możemy łatwiej zbalansować masę podwozia. Wydajny wbudowany BEC: o maksymalnej mocy 6A i regulacją napięcia między 6V i 7,4V pozwala użytkownikom korzystać z różnych, serw i odbiorników (bez konieczności podłączania dodatkowego akumulatora).

Możliwość zdalnej kontroli

Regulowane częstotliwości PWM przepustnicy i hamulców: Istnieje możliwość niezależnego regulowania przepustnicy i hamulców dla częstotliwości PWM gwarantuje precyzyjną i dokładną kontrolę. Zdalne bezprzewodowe programowanie / aktualizacja / odczyt danych jest możliwe z opcjonalnym (brak w zestawie) modułem "WiFi Express". Dzięki niemu możemy za pośrednictwem smartfona: iPhonea lub Androida (z oprogramowaniem HOBBYWING WiFi Link), użytkownik może zdalnie ustawić parametry programu, wykonać aktualizacje oprogramowania i sprawdzić dane ESC bez opuszczania stanowiska.
Elektroniczny podwójny switch

Zewnętrzny przełącznik bardzo pomaga w niektórych instalacjach z utrudnionym dostępem.Jest to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Wbudowany elektroniczny Switch: Wewnętrzny przełącznik elektroniczny ma znacznie dłuższą żywotność od tradycyjnych przełączników. Całkowicie rozwiązuje problemy jak przypadkowe wyłączenie, korozja punktów kontaktowych i inne, z którymi zmagają się ​​konwencjonalne przełączniki mechaniczne.
Rejestracja danych

Możliwość rejestrowania danych: Ten ESC posiada funkcję rejestrowania danych, rejestruje maksymalne temperatury ESC i silnika, maksymalne obroty silnika i itp w czasie rzeczywistym i pozwala użytkownikom sprawdzać te dane poprzez kartę programującą lub przez modułu WiFi po każdym użyciu. Specjalnie zaprojektowany dla klasy wyścigowej: Niezawodny sprzęt w połączeniu z wydajnym oprogramowaniem (zawiera 5 użytecznych profili) stanowi idealne rozwiązanie dla zasilania samochodów  wyścigowych 1/10.


 

Specyfikacja

 

Prąd ciągły / szczytowy:80A / 380A
Napięcie wejściowe:2S Lipo / 5-7 ogniwa NiMH
Wyjście BEC:6V/7.4V@3A
Zastosowanie:Stock class 1/10 Touring Car i Buggy.
KV / T: ≥10.5T Touring Cars, ≥13.5T Buggy
Przewody:czarne-14AWG-200 mm
Złącza:brak
Programowanie ESC:Karta programująca lub Moduł WiFi (opcja)
AKtualizacja oprogramowania:Tak
Wymiary:31.6x25.8x16.1 mm
Waga:54,5 g (bez przewodów)

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00