0

Prostownice do włosów

Marzysz o prostych i lśniących włosach, jednak Twoje wciąż wywijają się i puszą? Postaw na dobrej jakości profesjonalne prostownice, dzięki którym zapanujesz nad swoją fryzurą. Na temat tych urządzeń pojawiło się wiele mitów, jednak trzeba zaznaczyć, że właściwie dobrany sprzęt i odpowiednio używany, nie zniszczy struktury Twoich włosów. Sprawdź profesjonalne prostownice fryzjerskie w naszym sklepie internetowym, a także inne produkty, takie jak suszarki do włosów Tristar, depilatory akumulatorowe czy frytownice ze stali nierdzewnej.

Profesjonalne prostownice w Twoim domu

Zadaniem każdej prostownicy jest oczywiście prostowanie włosów. Nie każde urządzenie tego typu zrobi to dobrze. Profesjonalne prostownice fryzjerskie dodatkowo chronią włosy przed szkodliwym działaniem bardzo wysokiej temperatury, a ponadto nie pozwolą poparzyć się Tobie. Obecnie najpopularniejsze są produkty z płytkami ceramicznymi. Zapewniają one równomierne nagrzewanie się, przez co ryzyko przypalenia włosów zostaje zniwelowane. Powierzchnia takich paneli jest śliska, przez co użytkowanie prostownicy jest niezwykle proste i wygodne. Paniom z kręconymi i grubymi włosami polecamy modele tytanowe. Są najbardziej trwałe i efektywne.

Dlaczego warto?

Jeśli już decydujesz się na zakup takiego urządzenia, zwróć uwagę na to, by był on jak najlepszej jakości. Zadbaj o swoje włosy i postaw na prostownice profesjonalne. Najczęściej pozwalają one na regulowanie temperatury, do jakiej mają się nagrzać. Dzięki lampce kontrolnej będziesz wiedziała, kiedy urządzenie będzie gotowe do pracy. Tego typu produkty są także bezpieczniejsze i dla włosów, i w samym użytkowaniu. Prostownice dostępne w naszym sklepie sygnowane są sprawdzonymi markami Remington i BaByliss. Nie tylko wyprostujesz nimi włosy, ale także zakręcisz je w loki czy fale. Sprawdź je!


Prostownice do włosów

Prostownice do włosów

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00