0

Golarki

PHILIPS QP2520/30

Cena: 145,00 PLN
Producent: Philips
Model: QP2520/30
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Wyjątkowa technologia OneBlade

Urządzenie Philips OneBlade jest wyposażone w rewolucyjną technologię opracowaną z myślą o stylizacji zarostu i goleniu ciała. Umożliwia przycinanie, modelowanie i golenie przy dowolnej długości włosów. Podwójny system ochrony — złożony z zapewniającej poślizg powłoki i zaokrąglonych końcówek — sprawia, że golenie jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Urządzenie jest również wyposażone w szybko poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) zapewniający efektywne działanie nawet w przypadku dłuższych włosów.

Przytnij- przytnij brodę precyzyjnie do pożądanej długości za pomocą jednej z 3 nasadek do zarostu: 1 mm w celu uzyskania efektu popołudniowego zarostu, 3 mm — krótkiego przycinania, 5 mm — dłuższego zarostu.

Ogol - OneBlade nie goli tak krótko, jak tradycyjne ostrza, aby nie podrażniać skóry. Gol pod włos, by komfortowo usunąć zarost każdej długości.

Dopasowująca się do kształtu ciała - OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając efektywne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni.

3 nasadki do zarostu (1,3 i 5mm) umożliwiające jego równe przycięcie - nałóż nasadki, aby uzyskać równy zarost o wybranej długości.

Nadaj kształt - stwórz precyzyjne krawędzie dzięki dwustronnemu ostrzu. Możesz golić w każdym kierunku, aby zyskać doskonałą widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Uzyskasz idealny styl w kilka sekund.

Stwórz precyzyjne krawędzie i ostre linie za pomocą dwustronnego ostrza - OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając łatwe i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni. Przesuwając dwustronne ostrze w dowolnym kierunku, uzyskasz stylowe krawędzie i proste linie.

Trwałość One Blade - ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Wymiana jest łatwa i bezproblemowa.

Na mokro i na sucho - urządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego łatwo je wyczyścić, opłukując pod kranem. Do golenia możesz nałożyć piankę lub nie - wybór należy do Ciebie.

Wydajny akumulator - akumulator umożliwia 45 minut ciągłej pracy po 8-godzinnym ładowaniu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00