0

Szczoteczki do zębów

PHILIPS HX9392/39

Cena: 918,00 PLN
Producent: Philips
Model: HX9392/39
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Bielsze, zdrowsze zęby przez całe życie

Najlepsza wybielająca szczoteczka soniczna Philips Sonicare

* 5 programów

* 2 główki szczoteczki

* szklanka do ładowania, etui podróżne

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka do zębow - gęsto ułożone włosie wysokiej jakości usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka.

Bielszy uśmiech po 1 tygodniu stosowania główki DiamondClean - nałóż główkę szczoteczki Optimal White, aby delikatnie i skutecznie usuwać przebarwienia. Gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie w kształcie diamentu ciężko pracuje, aby Twój uśmiech był 2 razy bielszy już po 7 dniach.

Poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie - dzięki optymalnemu czyszczeniu szczoteczką DiamondClean dziąsła będą zdrowsze już po 2 tygodniach. Usuwając do 7 razy więcej płytki nazębnej niż w przypadku zwykłej szczoteczki, uzyskasz najzdrowszy uśmiech.

5 programów do wyboru, w tym polerowanie i delikatne czyszczenie - szczoteczka DiamondClean zapewnia odświeżające czyszczenie każdego dnia. 5 programów zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie szczotkowania. Program czyszczenia - wyjątkowa czystość każdego dnia; ochrona dziąseł - delikatny masaż dziąseł; polerowanie - jaśniejsze zęby, delikatne czyszczenie - łagodne i skuteczne czyszczenie wrażliwych dziąseł; wybielanie - idealny tryb do usuwania przebarwień.

Etiu podróżne ze złączem USB i szklanka do ładowania - luksusowe etui podróżne ze złączem USB ma również funkcję ładowania, więc nie zabraknie Ci zasilania w podróży. Umieść szczoteczkę w etui i podłącz do laptopa lub gniazdka elektrycznego. W zestawie również uchwyt na główkę szczoteczki zapewniający dodatkową higienę podczas podróży. Z kolei jeśli chodzi o ładowanie w domu, nasza smukła szklanka do ładowania będzie pasować do Twojej łazienki, a ponadto można jej także użyć do płukania po zakończeniu szczotkowania. Wystarczy umieścić szczoteczkę w szklance. Pojedyncze pełne naładowanie pozwala regularnie korzystać z urządzenia przez dwa tygodnie.

Zegary ułatwiają dokładne szczotkowanie przez 2 minuty - dokładne umycie zębów zajmuje zaledwie 2 minuty. Quadpacer informuje, kiedy upływa optymalny czas przeznaczony na szczotkowanie każdej z części jaamy ustnej. Z kolei SmarTimer sygnalizuje upłynięcie łącznego czasu. Razem pomagają w szczotkowaniu zębów przez zalecany czas - za każdym razem.

Wygięta szyjka ułatwiająca czyszczenie w trudno dostępnych miejscach - wyjatkowy kształt rączki szczoteczki DiamondClean w połączeniu z naszymi główkami daje pewność, że nawet trudno dostępne zęby tylne są dokładnie czyszczone.

Program łatwego startu przyzwyczaja do korzystania ze szczoteczki Philips Sonicare - czasem przyzwyczajenie się do czegoś nowego wymaga odrobiny czasu. Nasz program łatwego startu daje możliwość stopniowego, delikatnego zwiększenia intensywności szczotkowania podczas pierwszych14 użyć nowej szczoteczki.

Bezpieczne i delikatne działanie pozwalające zadbać o jamę ustną - niezależnie od Twoich konkretnych potrzeb, możesz mieć pewność, że korzystanie ze szczoteczki DiamondClean jest bezpieczne. Nasza technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru. Można z niej korzystać w codziennej terapii chorób dziąseł.

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare - zaawansowana technolgia soniczna Philips Sonicare wtłacza wodę w szczeliny międzyzębowe i usuwa płytkę nazębną pociągnięciami szczoteczki.

DANE TECHNICZNE:

TRYBY:

Czyszczenie: Wyjątkowa czystość codziennie

Wybielanie: Usuwanie przebarwień

Delikatne czyszczenie: Delikatne czyszczenie zębów i dziąseł

Ochrona dziąseł: Delikatny masaż dziąseł

Polerowanie: Jaśniejsze i gładsze zęby

SKUTECZNOŚĆ CZYSZCZENIA:

Szybkość: Do 62 tyś. ruchów szczotkujących na minutę

Wydajność: Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej

Korzyści dla zdrowia: Poprawa zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie

Wybielanie: Wybiela zęby 2 razy lepiej

Zegar: SmarTimer i Quadpacer

ELEMENTY ZESTAWU:

Rączka: 2 główki DiamondClean

Główki szczoteczki: 2 DiamondClean - standardowe

Szklanka do ładowania: 1

Futerał podróżny: 2 , ładowarka podróżna USB

STYLISTKA I WYKOŃCZENIE:

Kolor: czarny i różowo - złoty

MOC:

Napięcie: 110 - 220 V

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00