0

Szczoteczki do zębów

PHILIPS HX6912/51

Cena: 458,00 PLN
Producent: Philips
Model: HX6912/51
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

PHILIPS SONICARE FLEXCARE BLACK HX6912/51 - ZESTAW DWÓCH SZCZOTECZEK SONICZNYCH

Zestaw dwóch szczoteczek Philips Sonicare FlexCare Black zapewni doskonałą profilaktykę jamy ustnej. W zestawie znajdują się dwie identyczne szczoteczki wraz z etui podróżnym. Regularne korzystanie ze szczoteczki ma wpływ na jeszcze bardziej bielszy i zdrowszy uśmiech.

Tryby pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

2 PROGRAMY SZCZOTKOWANIA:

* Go Care (szczoteczka pracuje przez 1 minutę, zapewnia intensywne i dokładne czyszczenie zębów)

* Max Care (szczoteczka pracuje przez 2 minuty intensywnie czyści zęby + przez dodatkową 1 minutę delikatnie oczyszcza powierzchnie zębów)

3 TRYBY PRACY:

* Clean - standardowe czyszczenie zębów

* White - wybielanie zębów do ich naturalnego koloru

* Massage - zapewnia masaż i wzmocnienie dziąseł

Automatyczny timer wbudowany w szczoteczkę - Szczoteczka wyposażona jest w automatyczny timer, który sygnalizuje użytkownikowi jak długo powinien szczotkować zęby. W zależności od wyboru programu szczotkowania, czasy są różne.

Program EasyStart - Idealna dodatkowa funkcja w szczoteczce, która ułatwia użytkownikowi korzystanie ze szczoteczki po raz pierwszy. Przez pierwsze 14 dni szczoteczka stopniowo zwiększa swoją moc, pozwala przywyczaić się do pracy urządzenia.

Końcowka Diamond Clean - Włosie końcówki jest zdecydowanie bardziej gęste niż włosie w standardowej końcówce Philips Sonicare. Końcówka doskonale dopasowuje się do powierzchni zębów, precyzyjnie usuwa płytkę nazębną oraz osad, który pojawia się po częstym piciu kawy czy herbaty.

Etui podróżne w zestawie - Zestaw wyposażony jest w czarne etui podróżne, które ułatwia przechowywać szczoteczkę wraz z końcówkami wymiennymi podczas każdej podróży. Etui jest w kolorze czarnym, mieści się do niewielkiej torebki czy podróżnej walizki.

Zdrowy i biały uśmiech - Regularne korzystanie ze szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Flex Care sprawia, że uśmiech staje się jeszcze bardziej zdrowszy i bielszy. 2 tygodnie wystarczą aby uśmiech stał się jeszcze piękniejszy !

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00