0

Miksery / Blendery

PHILIPS HR3556/00

Cena: 385,00 PLN
Producent: Philips
Model: HR3556/00
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

BLENDER PHILIPS HR3556/00

Delektuj się zdrowymi koktajlami, nawet w podróży

Dokładniejsze miksowanie większej ilości owoców i warzyw

Duży szklany dzbanek wystarczy do przygotowywania koktajli dla kilku osób - pojemność robocza tego dużego, 2-litrowego dzbanka to 1,5 litra, dzięki czemu pyszne koktajle można wypić z całą rodziną lub zachować na później.

Możliwość mycia części w zmywarce - wszystkie odłączane części blendera firmy Philips można myć w zmywarce.

Technologia miksowania ProBlend 6 zapewnia dokładniejsze rozdrobnienie - stworzyliśmy technologię ProBlend 6, aby umożliwić drobne zmiksowanie wszystkich składników.

Silnik o dużej mocy (700W) - silnik blendera o mocy równej 700W jest w stanie dokładnie zmiksować Twoje ulubione składniki.

Kilka prędkości do miękkich i twardych składników - od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne przetwarzanie twardszych owoców i warzyw. Dzięki ręcznemu sterowaniu prędkością wybór należy do Ciebie.

Wygodne pokrętło sterujące - pokrętło o specjalnym kształcie jest wyposażone w uchwyt antypoślizgowy, co ułatwia regulację prędkości blendera.

Funkcja pulsacji do miksowania na gładko - dokładnie zmiksuj swoje koktajle, używając poręcznej funkcji pulsacji, aby wszystkie grudki dotarły do ostrza i zostały ponownie zmiksowane.

Łatwe do odczytania oznaczenia poziomów płynów - oznaczyliśmy dzbanek blendera czytelnymi oznaczeniami poziomów płynów, które informują o ilości płynu w dzbanku.

DANE TECHNICZNE:

Pojemność dzbanka: 0,6 L

Moc: 700 W

Napięcie: 200 - 230 V

Pojemność głównego dzbanka: 2 L

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00