0

Miksery / Blendery

PHILIPS HR3553/00

Cena: 233,00 PLN
Producent: Philips
Model: HR3553/00
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Blender Philips HR3553/00

Delektuj się zdrowymi koktajlami, nawet w podróży

Dokładniejsze miksowanie większej ilości owoców i warzyw

* 700 W

* ProBlend6

* Plastikowy dzbanek 2l

* Bidon "On the Go"

Możliwość mycia części w zmywarce - wszystkie odłączane części blendera firmy Philips można myć w zmywarce.

2-letnia światowa gwarancja - nasze blendery objęte są 2-letnią światową gwarancją, która gwarantuje odpowiednią jakość i wydajność przez długi czas.

Technologia miksowania ProBlend 6 zapewnia dokładniejsze rozdrobnienie - stworzyliśmy technologię ProBlend 6, aby umożliwić drobne zmiksowanie wszystkich składników.

Silnik o dużej mocy (700W) - silnik blendera o mocy równej 700W jest w stanie dokładnie zmiksować Twoje ulubione składniki.

Kilka prędkości do miękkich i twardych składników - od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne przetwarzanie twardszych owoców i warzyw. Dzięki ręcznemu sterowaniu prędkością wybór należy do Ciebie.

Wygodne pokrętło sterujące - pokrętło o specjlanym kształcie jest wyposażone w uchwyt antypoślizgowy, co ułatwia regulację prędkości blendera.

Funkcja pulsacji do miksowania na gładko - dokładnie zmiksuj swoje koktajle, używając poręcznej funkcji pulsacji, aby wszystkie grudki dotarły do ostrzy i zostały ponownie zmiksowane.

Łatwe do odczytania oznaczenia poziomów płynów - oznaczyliśmy dzbanek blendera czytelnymi oznaczeniami poziomów płynów, które informują o ilości płynu w dzbanku.

2-litrowy, plastikowy dzbanek - w naszym dzbanku zmieszczą się aż 2 litry napoju.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00