0

Wyciskarki

PHILIPS HR1889/70

Cena: 634,00 PLN
Producent: Philips
Model: HR1889/70
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA PHILIPS HR1889/70

Porcja składników odżywczych już po 1 minucie

Aplikacja z inspirującymi przepisami na zdrowe i pyszne soki - pobierz naszą bezpłatną aplikację Philips Healthy Drinks. Zawiera ona przepisy na pyszne soki i sporą dawkę inspiracji. Dowiesz się m.in. jak przygotować napoje oczyszczające organizm czy dodające energii, a nawet soki ułatwiające spokojne zasypianie. Uzyskasz również szczegółowe informacje na temat wartości odżywczych.

Wyciśnij wszystkie swoje ulubione owoce, w tym granaty - uwolnij składniki odżywcze z owoców i warzyw dzięki wyciskaniu do 80% zawartości. Świetna wyciskarka do warzyw liściastych.

Szeroki otwór na produkty - 70 mm, - teraz możesz zaoszczędzić czas i szybciej wycisnąć soki - większość warzyw i owoców zmieści się w urządzeniu bez potrzeby krojenia. Wystarczy umieścić je w bardzo dużym otworze na produkty (70 mm) i można każdego dnia rozkoszować się pożywnym napojem.

Odłączane elementy można myć w zmywarce - dzięki wyjątkowej konstrukcji nową wyciskarkę do soku można szybko złożyć i rozpocząć użytkowanie. Pozwala ona również na łatwe rozłożenie i szybkie wyczyszczenie. Wszystkie odłączane elementy można bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym wyciskaniu soku.

Technologia QucikClean z łatwym w czyszczeniu mikrositkiem - z technologią QucikClean, w tym naszym łatwym w czyszczeniu mikrositkiem. Wszystkie części można łatwo zdjąć i wypłukać.

Z blokadą kapania pozwalającą utrzymać blaty w czystości - blat kuchenny pozostanie czysty i schludny dzięki naszej zintegrowanej blokadzie kapania.

CHARAKTERYSTYKA:

Moc: 150 W

Charakterystyka produktu: Możliwość mycia w zmywarce, Wbudowany schowek na przewód, Wyłącznik, bardzo duży otwór na produkty, QuickClean

Pobór mocy w trybie gotowości: < 0,5 W

Pojemność pojemnika na miąższ: 0,75 L

Długość przewodu: 1,05 m

Napiecie: 220 - 240 V

Pojemny dzbanek: 1 L

Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.): 440 x 185 x 395 mm

Wymiary produktu (D x S x W): 361,7 x 136,5 x 360,9 mm

Średnica otworu na produkty: 70 mm

Waga wraz z opakowaniem: 5,8 kg

Waga produktu: 4,4 kg

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00