0

Żelazka

Philips GC9682

Cena: 1 625,00 PLN
Producent: Philips
Model: GC9682
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Generator pary PerfectCare Elite GC9682/80

Prasowanie bez ryzyka przypalenia i z automatycznym wyrzutem pary.

CECHY PRODUKTU:

Automatyczny wyrzut pary - Inteligentny czujnik DynamiQ precyzyjnie wykrywa, gdy żelazko jest w ruchu i automatycznie włącza parę zapewniając jej silny strumień zawsze wtedy, keidy jest potrzebny. Dodatkowo, żelazko samo wyłącza parę, gdy przestajesz prasować, bez konieczności używania przycisku.

Bez ryzyka przypalenia, bez regulacji temperatury - technologia OptimalTEMP łączy odpowiednią temperaturę stopy żelazka z silnym wyrzutem pary, dzięki czemu zapewnia 100% bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Dlatego nie ma potrzeby ciągłego odstawiania żelazka na bazę. Teraz możesz zostawić je bezpośrednio na desce do prasowania lub ubraniach. Nawet w tej sytuacji - nigdy ich nie przypali. Przełomowa technologia OptimalTEMP sprawi, że zapomnisz o sprawdzaniu metek i sortowaniu ubrań. Brak konieczności regulacji temperatury pozwala na bezpieczne wyprasowanie każdej tkaniny. Nie musisz już czekać, aż żelazko ostygnie, by móc wyprasować delikatniejszy materiał jak len, jedwab czy bawełna.

System odkamieniania - System Easy De-Calc Plus informuje o konieczności odkamieniania żelazka i przedłuża jego żywotność.

Zbiornik na wodę aż 1.8 l - duży, odłączany zbiornik zapewnia wygodę prasowania bez konieczności częstego uzupełniania wody.

Wyłącznik bezpieczeństwa  - żelazko automatycznie wyłącza się po kilku minutach bezruchu, zapewniając bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Prasowanie w pionie - dzięki niebywałej lekkości i silnemu wyrzutowi pary. Nie trać czasu na rozkładanie deski do prasowania. Teraz wyprasowanie firanek, zasłon czy delikatnych sukienek z aplikacjami będzie wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej! To naprawdę proste z super lekkim 800-gramowym żelazkiem PerfectCare o silnym wyrzucie pary.

Doskonały poślizg i wysoka trwałość. Stopa T-ionicGlide - prasowanie jeszcze gładsze i szybsze dzięki nowoczesnej stopie żelazka  T-ionicGlide. Wykonano ją z dwa razy twardszej od aluminium stali szlachetnej i pokryto sześciowarstwową powłoką z tytanu. A o sprawia, że jest maksymalnie odporna na zarysowania oraz z łatwością przesuwa się po tkaninie.

Wydajne i ciche prasowanie - dźwięki towarzyszące procesowi wytwarzania pary, są skutecznie minimalizowane przez specjalne filtry wyciszające. Platforma pochłaniająca dźwięk zmniejsza natomiast odgłosy wibracji podstawy. Dzięki takim rozwiązaniom silny wyrzut pary nie przeszkodzi w Twoich ulubionych zajęciach jak: czytanie, oglądanie TV, słuchanie muzyki.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Moc [W]: 2700

Czas podgrzewania [min]: 2

Zabezpieczenia: Automatyczne dostosowanie pary do temperatury, Przed osadzaniem się kamienia, Zabezpieczenie na czas przenoszenia

Konstrukcja: Antypoślizgowy uchwyt, Bezpieczne dla wszystkich tkanin jak jedwab, Blokada ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie, Duży zamykany otwór wlewowy zbiornika, Ergonomiczna rączka

Prasowania w pionie: Tak

Funkcja samoczyszczenia: Tak

Regulator temperatury: Elektroniczny

System antywapienny: Tak

Możliwość użycia wody kranowej: Tak

Funkcja pary: Silne uderzenia pary, Stała dystrybucja pary

Ciśnienie pary [bar]: 8

Silne uderzenia pary [ g/min]: 600

Strumień pary [g/min]: 0-165

Pionowe uderzenie pary: Tak

Blokada kapania: Tak

Zbiornik na wodę: Przezroczysty

Pojemność zbiornika na wodę: 1.8 L

Podłączenie przewodu: Kulowe

Miejsce na nawinięcie przewodu: Tak

Długość przewodu [m]: 2

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00