0

Żelazka

PHILIPS GC8735/80

Cena: 745,00 PLN
Producent: Philips
Model: GC8735/80
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

GENERATOR PARY PHILIPS GC8735/80

Superszybkie prasowanie dzięki silnemu, ciągłemu strumieniowi pary

* Ciśnienie do 6,5 bara

* Zbiornik wody o poj. 1,8 l

* Silne uderzenie pary do 420g

* Odłączany zbiornik wody

Silny strumień pary zapewniający skuteczne usuwanie zagnieceń - zyskaj możliwość superszybkiego prasowania dzięki rewolucyjnej technologii. Silny, ciągły strumień pary pozwala wygładzić nawet uporczywe zagniecenia oraz łatwo i szybko wyprasować grubsze tkaniny. Oprócz tego można też skorzystać z dodatkowego silnego uderzenia pary, które przydaje się podczas prasowania w pionie lub w przypadku najbardziej uporczywych zagnieceń.

Duży, odłączany zbiornik wody z możliwością szybkiego napełniania - odłączany zbiornik wody umożliwia łatwe napełnianie bez konieczności wyłączania urządzenia. Duży otwór pozwala w łatwy sposób napełniać zbiornik pod kranem. Pojemność 1,8 l daje możliwość wygodnego prasowania przez nawet 2 godziny bez konieczności uzupełniania wody.

Prasujesz jeans lub jedwab? Nie musisz zmieniać ustawienia temperatury - dzięki technologii OptimalTemp nie trzeba już tracić czasu na zmienianie ustawień temperatury, na czekanie aż urządzenie się nagrzeje lub ostygnie ani na sortowanie ubrań. Można prasować różne tkaniny - od dżinsu po jedwab - bez ryzyka przypalenia dzięki doskonałemu połączeniu temperatury i ciągłego, silnego strumienia pary.

Można bezpiecznie zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania - innwoacyjna technologia OptimalTemp gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Zapewnia prasowanie bez ryzyka przypalenia, a także umożliwia pozostawienie gorącego żelazka bezpośrednio na desce do prasowania - bez żadnych zniszczeń. Pozwala to zmniejszyć wysiłek nadgarstków, ponieważ nie trzeba już tak często podnosić żelazka z podstawy.

Testowane i zatwierdzone przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin - to żelazko zapewnia doskonałą jakość prasowania - potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark. Program Woolmark Apparel Care ma zadanie pomóc klientom w zidentyfikowaniu wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ubrań, które firma Woolmark zatwierdziła do stosowania na odzieży wełnianej. Do tej pory jedyną marką związaną z produktami do prasowania, która otrzymała od instytutu Woolmark certyfikat Gold, jest marka Philips oferująca oryginalną technolgię OptimalTemp. Można mieć pewność, że produkty do pielęgnacji odzieży zatwierdzonej przez firmę Woolmark zapewnią wełnianym tkaninom idealną ochronę.

Lekki i łatwy w transporcie generator pary - dzięki rewolucyjnej technologii ProVelocity mogliśmy opracować żelazko z generatorem pary o dużej mocy i znacznie mniejszej wadze niż  w przypadku tradycyjnych modeli. Oznacza, to że urządzenie jest stabilniejsze kiedy znajduje się na desce do prasowania, i znacznie łatwiej je przenosić.

Wygodny uchwyt SoftGrip o ergonomicznym kształcie - Uchwyt SoftGrip o ergonomicznym kształcie zapewnia znacznie wiekszą wygodę podczas korzystania z generatora pary. Wykończenie górnej części uchwytu ułatwia trzymanie żelazka dzięki niezwykle miękkiemu materiałowi o wyjątkowym wzorze. Dzięki temu trzymanie żelazka jest zdecydowanie przyjemniejsze podczas całej sesji prasowania.

Zintegrowana funkcja usuwania kamienia zapewniająca długotrwałą wydajność - regularne usuwanie kamienia chroni żelazko i pozwala zachować wydajność pary. System Smart Calc-Clean to wbudowana funkcja usuwania kamienia i czyszczenia, która pozwala wydłużyć okres eksploatacji żelazka z generatorem pary. Za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych żelazko przypomina użytkownikowi o konieczności wyczyszczenia i usunięcia kamienia. Wystarczy umieścić żelazko na pojemniku Smart Calc-Clean i rozpocząć proces. Zebranie brudnej wody i kamienia zajmuje ok. 2 minut - po zakończeniu generator pary emituje pojedynczy sygnał dźwiękowy i jest gotowy do dalszego użytkowania.

Stopa firmy Philips o najlepszym poślizgu i zwiększonej odporności na zarysowania - dzięki ceramicznemu pokryciu stopa SteamGlide Plus jest trwała i nie przywiera do tkanin. Ma zintegrowaną wartwę tlenku tytanu zapewniającą doskonały poślizg.

Autmatyczne wyłączenie zapewniające bezpieczeństwo i oszczędność energii - jeśli żelazko z generatorem pary nie jest używane przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączenia samoczynnie wyłącza urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia komfort psychiczny w kwestii bezpieczeństwa.

Oszczędność energii dzięki trybowi ECO - Tryb ECO pozwala oszczędzać energię z zachowaniem dotychczasowej efektywności prasowania. w trybie ECO ilość wykorzystywanej pary jest mniejsza, jednak nadal wystarczająca do wyprasowania wszystkich ubrań.

Skuteczne zabezpieczenie na czas przenoszenia - żelazko z generatorem pary jest wyposażone w zabezpieczenie na czas przenoszenia, które pozwala dokładnie zamocować żelazko do podstawy bez ryzyka jego ześlizgnięcia się lub dotknięcia gorącej stopy żelazka. Umożliwia to bezpieczne i łatwe przenoszenie żelazka do i z miejsca przechowywania.

Prasuj wydajnie przy minimalnym natężeniu hałasu - duża moc pary nie musi oznaczać głośnego prasowania. Prasuj w otoczeniu członków rodziny, oglądając telewizję lub słuchając muzyki - nie będzie Ci przeszkadzał żaden hałas. Żelazko z generatorem pary jest wyposażone w platformę pochłaniającą dźwięk, które ogranicza odgłosy pompy w podstawie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00