0

Parownice

PHILIPS GC552/40

Cena: 548,00 PLN
Producent: Philips
Model: GC552/40
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

ŁATWE USUWANIE ZAGNIECEŃ NA CAŁEJ POWIERZCHNI UBRANIA

Dzięki technologii FlexHead i bardzo długiej desce StyleBoard

* deska StyleBoard

* 1800 W

* 3 ustawienia pary

Nasadka ze szczotką zapewnia głębsze wnikanie pary w przypadku grubszych ubrań - używaj szczotki w przypadku grubszych ubrań, takich jak płaszcze, aby zapewnić głębsze wnikanie pary i odświeżyć tkaninę.

Ciągły strumień pary usuwa zapachy i zabija 99,9% bakterii - gorąca para odświeża ubrania i zabija aż do 99,9% bakterii. Mniejsza częstotliwość prania i czyszczenia chemicznego oszczędza czas i pieniądze oraz zwiększa trwałość ubrań.

3 ustawienia pary do różnych rodzajów tkanin - wybierz preferowane ustawienie strumienia pary, aby uzyskać optymalne rezultaty na różnych rodzajach ubrań. Używaj delikatnego strumienia pary w przypadku cieńszych tkanin i silniejszego przy prasowaniu grubszych tkanin i odzieży wierzchniej.

Funkcja "Powieś i zablokuj"  pewnie trzyma wieszak na swoim miejscu - wyjątkowa funkcja "Powieś i zablokuj" mocuje wieszak i zapewnia stabilność, ułatwiając prasowanie parowe. Zapobiega kołysaniu się lub spadaniu wieszaka.

Bezpieczeństwo dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania, bez ryzyka przypalenia - parownica jest bezpieczna dla wszystkich ubrań i tkanin przeznaczonych do prasowania. Płytę parową można w bezpieczny sposób dociskać do wszelkiego rodzaju odzieży - bez ryzyka przypalenia. To doskonałe rozwiązanie w przypadku delikatnych tkanin, takich jak jedwab.

Silikonowy wąż parowy bez PCW - wąż parowy został wykonany z materiału silikonowego, którego stosowanie jest bezpieczne i nie jest szkodliwe dla zdrowia. Jako że bezpieczeństwo i zdrowie Twojej rodziny są dla nas niezwykle ważne, nasz wąż parowy nie zawiera PCW.

Bardzo długa deska StyleBoard zapewnia lepsze efekty na całej powierzchni ubrania - bardzo długa deska StyleBoard stanowi pewne oparcie do prasowania. Dociśnięcie tkaniny między płytą parową a deską ułatwia wygładzenie zagnieceń i pozwala uzyskać doskonałe efekty na całej powierzchni ubrania.

Dzięki technologii FlexHead łatwo dosięgniesz najniższych części ubrań - dzięki innowacyjnej technologii FlexHead para z łatowością dotrze do dolnych części ubrań - nie musisz pochylać się ani klękać. Ruchoma głowica płyty parowej umożliwa maksymalny kontakt z tkaniną i mniejszą utratą pary, zapewniając lepsze efekty wygładzenia.

Funkcja usuwania kamienia Easy Rinse zapewnia lata efektywnego użytkowania  - przedłuż okres eksploatacji urządzenia, regularnie korzystając z funckji usuwania kamienia Easy Rinse (łatwe płukanie).

DANE TECHNICZNE:

Ciągły strumień pary: do 35 g/min

Usuwanie kamienia i czyszczenie: Easy Rinse

Odłączany zbiornik wody: tak

Powieś i zablokuj: tak

Technologia FlexHead: tak

Pojemność zbiornika wody: 1800 ml

Długość węża: 1,3 m

Długość przewodu zasilającego: 1,6 m

Silikonowy wąż parowy: tak

Gotowość do użycia: < 1min

Zróżnicowane wytwarzanie pary: 3 poziomy

Napięcie: 220 - 240 V

Wymiary opakowania (S x W x D): 37 x 46 x 64,5 cm

Wymiary produktu (S x W x D): 33 x 173 x 37 cm

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00