0

Maszyny Budowlane

Ogromny Wózek Widłowy Zdalnie Sterowany w skali 1:14

Cena: 399,00 PLN
Producent: Otros
Model: RcPro 4351-uniw
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Status: dostępny na zamówienie
Ilość:
Opis produktu
Opis produktu

Duży rozmiar - Duże możliwości

Potężny zdalnie sterowany model wózka o napędzie elektrycznym, w skali 1:14 marki Hobby Engine wiernie realizuje większość funkcji prawdziwego wózka widłowego. Wersja Premium oznacza wyjątkowo realistyczny wygląd. Podnośnik oferuje realistyczne działanie podwozia, dzięki czemu porusza się do przodu i do tyłu, obraca się w lewo i w prawo. Wózek posiada w pełni funkcjonalny mechanizm podnoszenia sterowany z poziomu aparatury. Widełki mogą być podnoszone i opuszczane, odchylane do przodu lub do tyłu.
Łatwa obsługa

Wózek sterowany jest za pomocą łatwego w obsłudze nadajnika (aparatury) który działa w paśmie 27 MHz, dzięki czemu nie występują zakłócenia z innymi urządzeniami które obsługują częstotliwości radiowe. Wózek sterowany jest za pomocą drążków, z kolei przyciski pozwalają na precyzyjne sterowanie podnośnikiem. Ponadto każdy z mechanizmów zabezpieczony jest przed przeciążeniem gdy osiągnięty zostanie maksymalny obrót, wychylenie itp. Nadajnik zasilany jest baterią blokową typu 9V.

Realistyczna praca i wzornictwo

W wózku zastosowany został napęd kołowy, dzięki któremu wózek sprawnie porusza się w dowolnym kierunku, także w nierównym terenie. Podnośnik wiernie wykonuje większość funkcji prawdziwego wózka widłowego.

Gotowy do jazdy
 
Zestaw RTR - czyli gotowy do jazdy. W zestawie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne. Wózek widłowy, aparatura, akumulator (NiMH 7.2V o pojemności 800 mAh) do wózka oraz ładowarka sieciowa. Jedyne czego potrzebujesz to baterii 9V do aparatury (nadajnika). 
Multimedia


Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Wózek widłowy
Aparatura
Akumulator NiMH 7,2V/800mAh
Ładowarka sieciowa 230V
Wymiary: 590 x 217 x 660 mm
Zasilanie modelu: Akumulator NiMH 7,2V/800 mAh
Zasilanie nadajnika: Bateria 9VKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00