0

Maszyny Budowlane

Ładowarka kołowa zdalnie sterowana Hobby Engine skala 1:14 Premium - brudna

Cena: 599,00 PLN
Producent: Otros
Model: RcPro 4348-uniw
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Status: dostępny na zamówienie
Ilość:
Opis produktu
Opis produktu

Duży rozmiar - Duże możliwości

Potężny zdalnie sterowany model ładowarki o napędzie elektrycznym w skali 1:14 marki Hobby Engine wiernie realizuje większość funkcji prawdziwej ładowarki. Wersja Premium oznacza wyjątkowo realistyczny wygląd. Ładowarka posiada w pełni ruchomą łyżkę, sterowaną z poziomu aparatury.


 


Łatwa obsługa

Ładowarka sterowana jest za pomocą łatwego w obsłudze nadajnika (aparatury) który działa w paśmie 2,4 GHz, dzięki czemu nie występują zakłócenia z innymi urządzeniami które obsługują częstotliwości radiowe, a zasięg maksymalny wynosi aż 100 metrów. Ładowarka sterowana jest za pomocą drążków, z kolei przyciski pozwala na precyzyjne sterowanie łyżką i ramieniem. Ponadto każdy z mechanizmów zabezpieczony jest przed przeciążeniem gdy osiągnięty zostanie maksymalny obrót, wychylenie itp. Nadajnik zasilany jest 6 bateriami AA.
Realistyczna praca i wzornictwo

W ładowarce zastosowany został napęd kołowy. W pełni ruchoma łyżka pozwala z kolei na kopanie i załadunek np. piasku lub drobnych kamyków. Koparko-ładowarka może pracować nawet gdy w pomieszczeniu lub na dworze jest ciemno, zamocowany na ramieniu koparki reflektor oświetli najbliższe otoczenie.

Gotowy do jazdy
 
Zestaw RTR - czyli gotowy do jazdy. W zestawie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne. Koparko-ładowrka, aparatura, akumulator (NiMH 7.2V o pojemności 800 mAh) do koparki oraz ładowarka sieciowa. Jedyne czego potrzebujesz baterii 9V do aparatury (nadajnika). 
Multimedia


Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Ładowarka
Aparatura
Akumulator NiMH 4,8V/800mAh
Ładowarka sieciowa 230V
Wymiary: 550 x 220 x 305 mm
Zasilanie modelu: Akumulator NiMH 4,8V/800 mAh
Zasilanie nadajnika: 6x Bateria AAKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00