0

Koce i poduszki elektryczne

Przyjemne i relaksujące ciepło, to jedna z tych rzeczy, o której marzymy w chłodne, jesienne i zimowe wieczory, kiedy grypa daje się nam we znaki, czy dokuczają bóle reumatyczne bądź stawowe. W jaki sposób zapewnić sobie szybkie dogrzanie czy rozluźnienie spiętych mięśni? Stosując koce i poduszki elektryczne oraz wkłady rozgrzewające do łóżek.

Czy koce i poduszki elektryczne są bezpieczne?

Producenci dołożyli wszelkich starań, by produkty były bezpieczne. Przewody elektryczne są zabezpieczone i posiadają ochronę przed przegrzaniem. Przyjemna, bawełniana powłoka zapewnia komfort cieplny i jest przyjemna w kontakcie z ciałem. Stosując się do zaleceń producenta, nie mamy się czego obawiać. Nie włączamy koca, wkładu zwiniętego czy złożonego - powinien być równomiernie rozłożony, nie pierzemy bez wyciągnięcia przewodów, unikamy rozlania płynów (w końcu mamy do czynienia z prądem elektrycznym), nie owijamy się, by nie uszkodzić przewodów.

Który z produktów dogrzewających wybrać?

To zależy głównie od Waszych preferencji i potrzeb. Jeśli nie cierpisz kłaść się w zimnej pościeli, dobrym wyborem będą wkłady rozgrzewające do łóżka. Położony pod prześcieradło wkład, szybko ociepli pościel. Taki ogrzewacz, podobnie jak koc czy poduszka elektryczna dodatkowo pomoże w walce z bólami reumatycznymi czy mięśniowymi. Koc elektryczny służy do przykrywania się, więc łóżka nie ogrzejemy, ale swoje ciało. Poduszkę można stosować do miejscowego dogrzewania np. stóp, lędźwi, karku. Koce elektryczne są wykorzystywane w zabiegach antycelulitowych i wyszczuplających. Ciepło koca rozszerza naczynia krwionośne pozwalając na lepsze wchłanianie preparatów kosmetycznych użytych do zabiegów.

Poduszki elektryczne i wkłady rozgrzewające do łóżka w naszej ofercie

Zapraszamy do wypróbowania produktów niemieckiej firmy Beurer, znanej z produkcji wyrobów medycznych. Niemiecka jakość i solidność, troska o bezpieczeństwo użytkownika, to satysfakcja gwarantowana.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00