0

Słuchawki

JBL E65BTNC WHITE

Cena: 455,00 PLN
Producent: JBL
Model: E65BTNC W
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami oraz sławnym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego oraz aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na niezwykle wysokim poziomie. Słuchawki JBL E65 BT NC wyposażono w bardzo wygodny materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dopasowują się do kształtu ucha, co pozwalana dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z aktywną redukcją hałasów z zewnątrz (zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w bardzo korzystnym położeniu na tle konkurencji.

Akumulator zapewniający do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym - warto również wspomnieć, że najnowszy model słuchawek serii JBL E wyposażono w akumulator zapewniający do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje jedynie 2 godziny. Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać między sobą. Dodatkowo ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując dołączony do zestawu nieplączący się materiałowy przewód z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem. Można je również składać na płasko, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w czasie transportu.

Active Noise Cancelling - wspomniana już aktywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu. Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth zapewnia wygodę użytkowania bez zbędnych przewodów oraz krystalicznie czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC). To świetny wybór dla nowoczesnych użytkowników, którzy od swoich słuchawek wymagają czegoś więcej.

CHARAKTERYSTYKA:

Wbudowany mikrofon: Tak

Rodzaj transmisji: Bluetooth

Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 20

Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 20 000

Czułość [db/mW]: 108

Magnesy: Neodymowe

Rozmiar membran: 40 mm

Regulacja głośności: Tak

Kontrola poziomu sygnału: Tak

Slot na kartę pamięci: Nie

Maksymalny czas pracy [h]: 24

Stacja bazowa z ładowarką: Tak

Zasilanie: Wbudowany akumulator

Zastosowane technologie: ANC, Bluetooth, Redukcja szumów

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00