0

Roboty sprzątające

ELECTROLUX PI91-5BSM

Cena: 2 110,00 PLN
Producent: Electrolux
Model: PI91-5BSM
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

ROBOT SPRZĄTAJĄCY ELECTROLUX PI91-5BSM

* System 3D Vision służy do poruszania się między przeszkodami 

* Technologia ClimbForceDrive

* Idealnie czyste rogi dzięki PowerBrush, FlowMotion

* Zaawansowany system ładowania i kontynuowania pracy

* Programowalny timer

* Bezpiecznik

* Aplikacja mobilna

Przedstawiamu Electrolux PI91-5BSM - odkurzacz automatyczny Electrolux PI91 skanuje całą przestrzeń, a dzięki nawigacji 3D Vision sprytnie unika wszystkich przeszkód wykrytych w domu. Zawsze optymalnie odkurza nawet trudno dostępne miejsca bez utknięcia. Dzięki aplikacji mobilnej możesz planować czyszczenie podłogi w razie potrzeby, a nawet odkurzać, jesli nie ma Cię w domu. Duża szczotka umieszczona z przodu, duży kosz na śmieci i wysokiej jakości bateria Li-Ion zapewnią pełne czyszczenie na rozległych powierzchniach domu. Nadaje się zarówno do twardych podłóg, jak i dywanów.

System 3D Vision dla lepszego poruszania między przeszkodami - odkurzacz automatyczny Electrolux PI91 skanuje całe pomieszczenie za pomocą kamery i lasera. System 3D Vision zarządza robotem podczas jego pracy w pobliżu mebli i leżących obiektów na podłodze. Dzięki temu robot nigdzie nie utknie. Zamiast tego PI91 automatycznie powraca do stacji ładującej po zakończeniu czyszczenia lub kiedy energia spada.

Pokonaj przeszkody dzięki ClimForceDrive - ClimbForceDrive pomaga przenieść robota odkurzającego na podwyższone powierzchnie - na przykład poprzez próg - do 2,2 cm. Korzystanie z czujników podczerwieni wykrywających przeszkody chroni meble przed uderzeniami i odrapaniem przez robot czyszczący. Ma również blokadę bezpieczeństwa, która automatycznie wyłącza urządzenie, jeśli ktoś podniesie z podłogi.

Precyzyjne czyszczenie dzięki trójkątnemu kształtu Trinity i PowerBush, FlowMotion - trójkątny kształt Trinity, wraz z technologią PowerBush, sprawiają, że odkurzacz automatyczny Electrolux PA91 łączy w sobie staranność i bezpieczeństwo czyszczenia. Szczotka boczna z uchwytem magnetycznym sięgnie wszystkich rogów i narożników. Oczyszcza również trudno dostępne listwy w pobliżu ścian, w których kryje się większość zanieczyszczeń. System FlowMotion zapewnia optymalne zbieranie kurzu i brudu z każdego rodzaju powierzchni. Prędkość szczotki dostosowuje się do rodzaju powierzchni, umożliwiając odkurzaczowi pobieranie większej ilości brudu przez długi czas.

Sterowanie przez apliakcję mobilną - ustaw czas odkurzania robota, aby umożliwić urządzeniu Electrolux PI91 czyszczenie, gdy nie ma cię w domu. Dzięki aplikacji mobilnej w telefonie odkurzania można zaprogramować z dowolnego miejsca. Po każdym cyklu nie trzeba nosić pojemnika na kurz, a wymienny filtr można czyścić w celu przedłużania jego żywotności.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Model: Electrolux PURE i9 - PI91-5BSM

Kolor: srebrny

Bateria: Li-on

Maks. mapa pokrycia: 160 m ²

Pojemność baterii: 2500 mAh

Czas ładowania: ok. 180 min.

Hałas: 75dB

Wysokość: 8,5 cm

Wymiary (szerokość x głębokość): 32,5 x 32,5 cm

Waga: 3,3 kg

Czas działania: do 40 min

Pojemność pojemnika na odpady: 0,7 l

Filtracja: zmywalny filtr PureAir

Obsługiwane rodzaje powierzchni: wszystkie

Rozmiar szczotki przedniej: 22 cm

Wirtualna ściana: tak

Zdalne sterowanie: tak

Czas czyszczenia: tak

Wi-Fi: tak

Obsługuj przez telefon: tak

Nazwa apliakcji: Electrolux PUREi9

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00