0

Czajniki elektryczne

Kiedy masz ochotę na filiżankę ulubionej herbaty lub musisz zaparzyć sobie ziółka, czas zagotowania wody do zalania przygotowywanego napoju bywa niezwykle istotny. Nikt nie lubi czekać, a nawet nie wypada długie oczekiwania na gorący napój, kiedy np. podejmujemy gości. Z pomocą przychodzą nam urządzenia elektryczne do gotowania wody – czajniki elektryczne, które “w mig” zagotują potrzebną ilość wody.

Czajnik elektryczny – jaki wybrać?

Czajnik nie tylko powinien szybko zagotować wodę, ale ładnie się prezentować i być ekonomiczny w eksploatacji. Szybkość gotowania zależy od mocy grzałki (im większa, tym szybciej podgrzewa). Estetyka zależy od materiału z jakiego jest wykonany i jakości wykonania. Do wyboru mamy czajniki plastikowe (lekkie, ale nie porywające urodą), czajniki elektryczne ze stali szlachetnej (dosyć ładne, ale należy zwrócić uwagę, czy posiadają termoizolację), czajniki elektryczne szklane (estetyczne, zdrowe, ale ich zewnętrzna powierzchnia nagrzewa się) i czajniki elektryczne ceramiczne (eleganckie urządzenia, najzdrowsze, łatwe w utrzymaniu czystości, ale cięższe). Z ekonomicznego punktu widzenia, należy wybierać czajniki elektryczne, w których urządzeniem grzewczym jest grzałka w postaci płytki, a nie spirali, na której szybciej osadza się kamień i wydłuża czas gotowania wody. Wybierając czajnik elektryczny zwróćmy uwagę, czy posiada filtr (najpopularniejszy – siateczkowy) i dobrze widoczny wskaźnik ilości wody

Czajnik bezprzewodowy, czyli jaki?

Zasilana prądem elektrycznym jest płytka pod dzbankiem i do niej podłączony jest przewód zasilający, sam dzbanek bez problemu można zdjąć z płytki i przenieść w dowolne miejsce.

Czajniki elektryczne w naszym sklepie

Posiadamy w sprzedaży czajniki elektryczne lidera branży z Wlk. Brytanii Morphy Richards, a także holenderskiego Philips, francuskiego Tefal i rodzimego Esperanza. Tylko od Ciebie zależy, który czajnik trafi do Twojego domu.


Czajniki elektryczne

Czajniki elektryczne

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00