0

Golarki

BRAUN MGK3980 KIT

Cena: 245,00 PLN
Producent: Braun
Model: MGK3980
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

BRAUN TRYMER MGK3980

Gilette Flexball - o doskonałą stylizację zarostu zadbasz dzięki dwóm grzebieniom z aż 13 różnymi ustawieniami długości, z kolei krawędzie swojej brody wymodelujesz używając trymera lub maszynki do golenia Gillette Flexball. Bardzo pomocnym przy strzyżeniu włosów z pewnością okaże się inteligentny grzebień, a niechcianego owłosienia z uszu i nosa pozbędziesz się w sposób szybki oraz bezbolesny za sprawą skutecznego trymera. Wszystkie ostrza w zestawie wykonane zostały z nietępiącej się stali szlachetnej, nie musisz się więc przejmować ich wymianą - nie będzie poprostu takiej potrzeby.

Pojemna bateria - centralnym elementem prezentowanego kompletu jest maszynka, której bateria pozwala na 60 minut nieprzerwanej pracy (samo ładowanie również odbywa się w ciągu 60 minut, niski stan baterii zakomunikuje natomiast specjlany wskaźnik LED). Całość możesz spokojnie stosować pod prysznicem, jest bowiem w pełni wodoodporne, a automatyczny tryb bezpieczeństwa nie pozwoli uruchomić urządzenia gdy to jest podłączone do źródła energi elektrycznej.

Precision Comb - do dyspozycji otrzymujesz nasadki Precision Comb (3-11mm w odstępach co 2 mm), grzebień do długiego zarostu (13-21 mm co 2 mm), stałe grzebienie (1 i 2 mm), golarkę do ciała, trymer, trymer do uszu i nosa oraz ręczną maszynką do golenia Gillette Flexball.

SPECYFIKACJA:

Rodzaj produktu: Trymer

Rodzaj systemu golącego: Trymer pomiędzy ostrzami

Trymer: Do nosa i uszu, Do stylizacji brody, Do włosów

Ilość ustawień długości: 13

Minimalna długość [mm]: 0,5

Maksymalna długość [mm]: 21

Zasilanie: Akumulatorowe

Napięcie: Automatyczne dostosowanie do 100-240 V

Czas pracy bezprzewodowej [min]: 60

Kolor: Czarno - niebieski

Załączone wyposażenie: Etui, Głowica goląca do ciała, Grzebień z regulacją długości 13 - 21 mm, Grzebień z regulacją długości 3 - 11 mm, Maszynka do golenia Gillette Fusion ProGlide, Nasadka grzebieniowa 1 mm, Nasadka grzebieniowa 3 mm, Trymer do nosa i uszu, Trymer precyzyjny

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00