0

Golarki

BRAUN 9291CC

BRAUN 9291CC
Cena: 965,00 PLN
Producent: Braun
Model: 9291CC
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Idealne cięcie za jednym pociągnięciem. Łatwe i precyzyjne golenie.

Nowe golarki Braun Series 9. Niespotykana dotychczas wydajność. Golenie z wykorzystaniem mniejszej ilości pociągnięć i powtórzeń zapewnia większy niż dotychczas komfort skóry.

Technologia SyncroSonic wykorzystująca 40 000 cięć poprzecznych na minutę.

Pięć wyspecjalizowanych elementów golących. Wsparta przez technologię dźwiękową. Opatentowana technologia SyncroSonic firmy Braun analizuje Twój zarost i dostosowuje się do niego. Sprawdza jego gęstość 160 razy na minutę. Zapewnia dodatkową moc dokładnie tam, gdzie tego najbardziej potrzebujesz.

Głowica SyncroSonic - różnica, którą widać gołym okiem. Pięć wyjątkowych elementów golących. Każdy z nich jest przeznaczony do inengo rodzaju zarostu. Nie pomijają włosów płasko leżących lub układających się w różnych kierunkach. Mniej pociągnięć to większy komfort dla skóry.

Dopasowanie do konturów. Wyjątkowa dokładność. Elastyczny system golenia 10.D. Niezależne i elastyczne elementy tnące, umieszczone na ruchomej głowicy poruszajacej się w 10 kierunkach: dzięki MicroMotion połączonym z MacroMotion golarka maksymalnie dostosowuje się do skóry, umożliwiając lepszy kontakt z nia i dokładniejsze golenie.

MacroMotion - ruchoma głowica goląca bez trudu nawiązuje maksymalny kontakt z konturem twarzy na większych powierzchniach.

MicroMotion - autonomiczne zawieszeni wszystkich elementów tnących reaguje na nawet najdrobniejsze załamanie konturu twarzy.

Stworzona do warunków ekstremalnych. Trwała i do 100% wodoodporna. Możliwość płukania pod bieżącą wodą. Golarkę Braun Series 9 można zanurzyć w wodzie na głębokość do 5 metrów. Oznacza to, że istnieje pełna możliwość mycia i można ją wygodnie spłukiwać pod bieżącą wodą, co ułatwia czyszczenie.

Można używać na mokro i na sucho lub pod prysznicem. Wszystkich modeli Series 9 można używać z wodą, pianką, żelem a nawet pod prysznicem. W ten sposób  zyskujesz odświeżenie i nawilżenie bez najmniejszego uszczerbku dla jakości golenia.

Jak spod igły każdego ranka. Baza Clean&Charge to jedyne na rynku urządzenie o 5-funkcyjnym działaniu wykorzystujące roztwór na bazie alkoholu. Za dotknięciem przycisku zapewnia ładowanie, higiencizne czyszczenie, smarowanie, wybór programu i suszenie. Dzięki temu Twoja golarka Braun Series 9 jest jak nowa każdego dnia.

Idealna ergonomia dla Twojej ręki. Nowa golarka Braun Series 9 została zaprojektowana w taki sposób, aby naturalnie i intuicyjnie dopasowywać się do Twojej ręki. Ergonomiczny, zaokrąglony kształt oraz idealne ułożenie interfejsu z punktami dotyku umożliwiają najlepszą obsługę w każdej sytuacji.

Całkowite ładowanie w ciągu 1 godziny. Zapewnia 50 minut golenia. Najnowocześniejsza bateria litowo-jonowa zapewnia niezawodny dopływ energii. Szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno golenie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00