0

Płyty grzejne do zabudowy

BOSCH PVS651FC1E

Cena: 1 544,00 PLN
Producent: BOSCH
Model: PVS651FC1E
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Opis produktu

Płyta indukcyjna BOSCH PVS651FC1E

Płyta indukcyjna z sensorami smażenia: perfekcyjne rezultaty smażenia dzięki automatycznej kontroli temperatury.

* Direct Select: prosty i niezwykle szybki wybór odpowiedniego pola i jego mocy, a także szybki dostęp do dodatkowych funkcji.

* Sensor smażenia: doskonałe wysmażenie potraw dzięki sensorowi z 4 poziomami temperatury.

* Combi Zone: więcej możliwości dzięki łączeniu dwóch pól grzewczych w jedną strefę.

* Timer: wyłącza odpowiednie pole grzewcze po osiągnięciu nastawionego czasu gotowania.

* Indukcja: szybkie i czyste gotowanie przy niskim zużyciu energii.

Nr 1 w Europie:

Lepiej jest stracić pieniądze niż zaufanie - te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto marki Bosch. Przez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, aby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia. Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu.

Szybsze gotowanie, zmniejszone zużycie energii. Oto indukcja.

Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tylko tam, gdzie jest potrzebne — w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? Większe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni przed oparzeniem dłoni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować dwa litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii.

Całkiem nowy poziom gotowania.

Dodatkowa moc: ulepszona funkcja PowerBoost, dostępna w naszych płytach indukcyjnych, zapewnia jeszcze więcej mocy, aby przyspieszyć gotowanie. Na przykład, teraz można zagotować 2 litry wody niemal trzy razy szybciej niż na konwencjonalnej płycie ceramicznej.

Płyta kuchenna dla profesjonalisty.

Funkcja uruchamiana jednym dotknięciem, obejmuje szybkie zagotowanie potrawy i utrzymanie jej w cieple bez zmiany ustawień na panelu sterowania. Etapy działania funkcji są następujące: najpierw na polu frontowym aktywowany jest najwyższy 9. poziom grzania. Po zagotowaniu, przesuwając naczynie na pole powyżej, powodujemy automatyczne włączenie tej strefy na 1. poziomie grzania.

MoveMode Plus wspomaga intuicyjne i komfortowe gotowanie.

Gotowanie z MoveMode jest całkowicie intuicyjne i wygodne. Przygotowanie zupy na tradycyjnej płycie wymaga stałego jej doglądania i wielokrotnego regulowania stopnia mocy, od poziomu 9. przez 5. aż do 1. Płyta z funkcją MoveMode Plus zrobi to za Ciebie, programując potrzebne poziomy mocy dla trzech sąsiednich stref grzania. Ich aktywacja odbywa się poprzez przesunięcie garnka na odpowiedni obszar.

Bezpośrednio do celu.

Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania można wybrać strefy gotowania i ustawić dokładny poziom mocy — szybko i łatwo. Sterowanie DirectSelect zawiera również praktyczny wskaźnik zużycia energii, a także funkcję szybkiego uruchomienia QuickStart i wznowienia pracy ReStart.

Smaż jak profesjonalista z sensorem smażenia.

Dzięki sensorowi smażenia Twoje potrawy przyrządzane na okrągłych strefach gotowania będą doskonale przyrumienione. Czujnik reguluje temperaturę w oparciu o 4 poziomy smażenia lub 9 programów i automatycznie steruje procesem smażenia. Każdy stek udaje się więc wyśmienicie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku

09.00 - 17.00